budynek mieszkalny wielorodzinny z windą i garażem podziemnym w Krzeszowicach przy ul. Szarych Szeregów 5A

Standard

Ogólna specyfikacja techniczna inwestycji Srebrne Kąty:

Zobacz plik w czytelnej wersji PDF

Dlaczego warto wybrać mieszkanie w Srebrnych Kątach?

 

Oprócz ceny, lokalizacji i projektu bardzo istotny jest również standard wykończenia. Przede wszystkim nasze mieszkania oraz budynek posiada dodatkowe udogodnienia i wyróżniające nas na tle konkurencji elementy wykończenia. Istotnym jest więc, aby wziąć pod uwagę wszystkie aspekty, które wpłyną na poziom i komfort życia przyszłych mieszkańców Srebrnych Kątów.

Trzeba pamiętać, że termin „standard deweloperski” jest traktowany dosyć luźno. Nie ma ścisłych wytycznych wyznaczających co mieszkanie objęte standardem deweloperskim ma zawierać, a czego nie. Na ogół jednak klient wie czego się spodziewać, ale taka sytuacja sprawia, że deweloperzy mają tendencję do mocnego zaniżania cen swoich lokali kosztem rozwiązań projektowych, zastosowania tanich materiałów i znacznego obniżania jakości jego mieszkania. W praktyce oznacza to często, że odbija się to na komforcie mieszkania, a wkład indywidualny właściciela lokalu jest dużo wyższy. Rozbieżności dotyczą nie tylko tego czym jest objęta umowa sprzedaży, czyli samego mieszkania, ale również stosowanych materiałów wykończeniowych i ich jakości. Często warto zainwestować więcej w samo mieszkanie, ponieważ z pewnością przełoży się to na komfort użytkowania i nie wymaga dużych nakładów pracy, żeby zacząć z niego korzystać.

Oferując „podwyższony standard deweloperski” oddawanego mieszkania, zdajemy sobie sprawę że równie istotnymi są zakres oraz jakość wykonania części wspólnych i zagospodarowania terenu. Wszystkie te elementy składają się na ofertę i cenę za m2. W naszej inwestycji stosujemy nowoczesne ekologiczne materiały o podwyższonych parametrach oraz technologię przyjazną człowiekowi. Wykorzystanie takich rozwiązań przekłada się bezpośrednio na komfort oraz na to jak się będziemy się w nim czuć. Wpływa to też na koszty eksploatacyjne lokalu, innymi słowy – dopłacając, mieszkanie jest pewniejsze i po prostu na dłużej. Klient (niestety) nierzadko kieruje się w pierwszej kolejności ceną, jednocześnie bagatelizując stosowane rozwiązania i jakość wykończenia. Po pewnym czasie użytkowania jednak okazuje się, że elementy te decydują o tym czy żyje nam się spokojniej, zdrowiej i wygodniej.

 

Na Krzeszowickim rynku wyróżnia nas innowacyjność. Na szczególną uwagę zasługuje specyfikacja materiałów użytych do wykonania budynku, wysokiej klasy stolarka, szereg udogodnień technicznych oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne stosowane zarówno w samych mieszkaniach i częściach wspólnych. Zapewniamy wysoki standard instalacji w mieszkaniach, a dokładniej uniwersalność i możliwość podłączenia sprzętu według indywidualnych preferencji. Oczywistym przecież jest, że nie wyobrażamy sobie życia bez telewizji lub internetu. Kupując mieszkanie w Srebrnych Kątach, gdzie zastosowaliśmy szeroką gamę udogodnień takich jak nowoczesne materiały budowlane, windę, garaż podziemny, podwyższony standard mieszkań, a oprócz tego wyposażenie w postaci systemu monitoringu, kontroli dostępu, instalacji alarmowej i internetowej oraz inne instalacje niskoprądowe, natychmiast docenicie Państwo zalety jego użytkowania.

Czymś naturalnym jest, że takie rozwiązania mają wpływ na cenę. Jednakże, wyższa cena ma bezpośredni przekład na oferowany przez nas wyższy standard wykończenia mieszkań, budynku i zagospodarowania terenu. Odzwierciedla to szerszy zakres wykończenia objęty umową sprzedaży, nowocześniejsze (a za razem trwalsze) rozwiązania technologiczne i materiałowe oraz dodatkowe udogodnienia. Tak więc, decydując się na zakup mieszkania warto rozważyć wyższy standard w nieco wyższej cenie, ponieważ podczas użytkowania z pewnością przełoży się to na  komfort i jakość użytkowania oraz poczucie bezpieczeństwa. Ponadto, inwestycja w takie mieszkanie jak właśnie
to w Srebrnych Kątach, przy ulicy Szeregów w Krzeszowicach, to pewność wysokiej wartości rynkowej mieszkania w przyszłości.